Ons team

null

Bart Doornwaard

Directeur

bart@vestenengineering.nl
06 – 21 82 86 14


null

Jeroen van de Blankevoort

Directeur

jeroen@vestenengineering.nl
06 – 46 01 42 69


null

Inge Hekman

HR Consultant

inge@vestenengineering.nl
06 – 18 55 10 95


null

Aniek Hop

HR Consultant

aniek@vestenengineering.nl
06 – 13 94 62 88


null

Jordy de Graaf

Accountmanager

jordy@vestenengineering.nl
06 – 86 86 31 51


null

Xander Beenen

Junior accountmanager (stagiair)

xander@vestenengineering.nl
06 – 30 17 00 19


null

Janna Evink

Assistent Controller

janna@vestengroep.nl
06 – 86 81 37 00


null

Tineke Schurink

Backoffice Consultant

tineke@vestengroep.nl
06 – 86 83 70 55


Uiteraard kunt u ook contact met ons opnemen via het contactformulier.